Veterinarijos klinika “Kuraveta” įkurta 2013 m. Veiklos pradžią paskatino daugelį metų puoselėta svajonė ir vizija tokios veterinarijos klinikos, kurioje būtų profesionaliai ir atsakingai rūpinamasi augintinio gerove, jam suteikiama šiuolaikiška medicininė pagalba, o naminių gyvūnų šeimininkai pasitikėtų klinikoje dirbančiais specialistais. 2017m. kovo mėnesį duris pravėrė dar viena mūsų klinika Palemone.

Klinikose dirba aukštos kvalifikacijos veterinarijos gydytojų komanda, kurie teikia įvairiapusią pagalbą augintiniui nuo konsultacijos auginimo, priežiūros, mitybos klausimais iki gydymo. Šalia konsultacijų ir gydymo teikiame platų spektrą kitų paslaugų kaip augintinių kraujo tyrimai, vakcinavimas, chirurginės operacijos, naminių gyvūnų ženklinimas ir kt. Savo darbą mes grindžiame sąžiningumu, dėmesiu augintiniui ir jo šeimininkui.

Mūsų misija – būti patikimu partneriu tiekiant aukštos kokybės veterinarines paslaugas, kurios užtikrintų augintinio gerovę. Esame už sveikus ir laimingus augintinius!